Aukce 69

76 |

Party espiritual

Kód položky: 48341

olej, plátno

150 x 120 cm

Signatura: sign. PN M. Kunc 86, na rubu Milan Kunc

na rubu popis díla autorem

Vyvolávací cena: 320 000 Kč

  • 74 | Olbram Zoubek
    Vyvolávací cena: 48 000 Kč
  • 75 | Stefan Milkov
    Vyvolávací cena: 590 000 Kč
  • 77 | Milan Kunc
    Vyvolávací cena: 480 000 Kč
  • 78 | Vít Soukup
    Vyvolávací cena: 130 000 Kč