Aukce 69

42 |

Opticko-kinetický reliéf

Kód položky: 48338

optický reliéf

39 x 39 x 4,5 cm

Signatura: sign. PD M. Dobeš, na rubu na štítku M. Dobeš 1971

na rubu štítek s popisem restaurování signovaný M. Dobeš

Vyvolávací cena: 160 000 Kč