Aukce 69

42 |

Opticko-kinetický reliéf

Kód položky: 48338

optický reliéf

39 x 39 x 4,5 cm

Signatura: sign. PD M. Dobeš, na rubu na štítku M. Dobeš 1971

na rubu štítek s popisem restaurování signovaný M. Dobeš

Vyvolávací cena: 160 000 Kč

  • 40 | Jan Wojnar
    Vyvolávací cena: 60 000 Kč
  • 41 | Jan Kubíček
    Vyvolávací cena: 220 000 Kč
  • 43 | Vladislav Mirvald
    Vyvolávací cena: 85 000 Kč
  • 44 | Jiří Hilmar
    Vyvolávací cena: 420 000 Kč
  • 45 | Magdalena Jetelová
    Vyvolávací cena: 450 000 Kč
  • 46 | Václav Boštík
    Vyvolávací cena: 70 000 Kč
  • 47 | Karel Malich
    Vyvolávací cena: 170 000 Kč
  • 48 | Jiří Anderle
    Vyvolávací cena: 180 000 Kč
  • 49 | Dalibor Chatrný
    Vyvolávací cena: 45 000 Kč
  • 50 | Jan Kotík
    Vyvolávací cena: 55 000 Kč
  • 51 | Alex Mlynárčik
    Vyvolávací cena: 180 000 Kč
  • 52 | Michal Ranný
    Vyvolávací cena: 28 000 Kč