Aukce 69

78 |

Nanuk (Medvěd nanuk)

Kód položky: 48325

2004

olej, plátno

150 x 105 cm

Signatura: sign. na rubu na blindrámu VS 196

Vyvolávací cena: 130 000 Kč

  • 76 | Milan Kunc
    Vyvolávací cena: 320 000 Kč
  • 77 | Milan Kunc
    Vyvolávací cena: 480 000 Kč