Aukce 69

34 |

Na konci cesty

Kód položky: 48270

olej, plátno

115 x 130 cm

Signatura: sign. LD F. Malý 74

na rubu na blindrámu autorský štítek s popisem

Vyvolávací cena: 95 000 Kč