Aukce 69

Minimax II. - Second game 9 x 9

Kód položky: 48277

akryl, plátno

80 x 80 cm

Signatura: sign. na rubu Winiarski 1978

na rubu název díla autorem, štítek se schématem malby

Vyvolávací cena: 250 000 Kč