Aukce 69

73 |

Mamá

Kód položky: 48272

akryl, sprej, plátno

95 x 120 cm

Signatura: sign. na rubu V. S. 2001, 2001 V. Skrepl

Vyvolávací cena: 90 000 Kč

  • 71 | Vincent Hložník
    Vyvolávací cena: 120 000 Kč
  • 72 | Vladimír Merta
    Vyvolávací cena: 60 000 Kč
  • 74 | Olbram Zoubek
    Vyvolávací cena: 48 000 Kč
  • 75 | Stefan Milkov
    Vyvolávací cena: 590 000 Kč
  • 76 | Milan Kunc
    Vyvolávací cena: 320 000 Kč
  • 77 | Milan Kunc
    Vyvolávací cena: 480 000 Kč
  • 78 | Vít Soukup
    Vyvolávací cena: 130 000 Kč