bronzová plastika
37 x 136 x 37 cmSignatura: neznačeno
provenience: získáno z majetku rodiny autora. reprodukováno: pálená hlína - katalog autorské výstavy v Centru Egona Schieleho v Českém Krumlově, Arbor Vitae, rok 2000, Sbírky Muzea Kampa - trvalá zápůjčka, str. 153
Vyvolávací cena: | 180 000 Kč |