Aukce 69

23 |

Ležící

Kód položky: 48318

bronzová plastika

37 x 136 x 37 cm

Signatura: neznačeno

provenience: získáno z majetku rodiny autora. reprodukováno: pálená hlína - katalog autorské výstavy v Centru Egona Schieleho v Českém Krumlově, Arbor Vitae, rok 2000, Sbírky Muzea Kampa - trvalá zápůjčka, str. 153

Vyvolávací cena: 180 000 Kč