Aukce 69

52 |

Krajina

Kód položky: 48276

1970/1971

olej, plátno

36 x 30 cm

Signatura: sign. nezjištěna

Vyvolávací cena: 28 000 Kč

  • 50 | Jan Kotík
    Vyvolávací cena: 55 000 Kč
  • 51 | Alex Mlynárčik
    Vyvolávací cena: 180 000 Kč
  • 53 | Rudolf Fila
    Vyvolávací cena: 140 000 Kč
  • 54 | Karel Nepraš
    Vyvolávací cena: 85 000 Kč
  • 55 | Olbram Zoubek
    Vyvolávací cena: 85 000 Kč
  • 56 | Olbram Zoubek
    Vyvolávací cena: 85 000 Kč
  • 57 | Jan Hendrych
    Vyvolávací cena: 210 000 Kč
  • 58 | Jaroslav Róna
    Vyvolávací cena: 65 000 Kč
  • 59 | Jan Merta
    Vyvolávací cena: 650 000 Kč
  • 60 | Jaroslav Róna
    Vyvolávací cena: 380 000 Kč
  • 61 | Jiří Načeradský
    Vyvolávací cena: 70 000 Kč
  • 62 | Jiří Načeradský
    Vyvolávací cena: 60 000 Kč