Aukce 69

Karlheinz Stockhausen provádí svou symfonii Cyklon B

Kód položky: 48328

2010

akryl, plátno

195 x 300 cm

Signatura: sign. na rubu 2x Jan Merta 2010

na rubu název díla autorem

Vyvolávací cena: 650 000 Kč