Aukce 69

Inspirace Kafkou (Metamorfóza)

Kód položky: 48271

olej, akryl, písek, textil, pytlovina, lepenka

108 x 80,5 cm

Signatura: sign. LD 80 Róna

Vyvolávací cena: 380 000 Kč