olej, plátno
Signatura: sign. PD Jan Bauch 1960
na rubu název díla autorem a číslo z výstavy 145. vystaveno: Výtvarní umělci galerie Vincence Kramáře z let 1964–1971, Dejvická galerie Vincence Kramáře, 1998