Aukce 69

1 |

Inkvizice

Kód položky: 48327

olej, plátno

73 x 100 cm

Signatura: sign. PD Jan Bauch 1960

na rubu název díla autorem a číslo z výstavy 145. vystaveno: Výtvarní umělci galerie Vincence Kramáře z let 1964–1971, Dejvická galerie Vincence Kramáře, 1998

Vyvolávací cena: 120 000 Kč

  • 2 | Josef Jíra
    Vyvolávací cena: 80 000 Kč
  • 3 | Bedřich Dlouhý
    Vyvolávací cena: 280 000 Kč
  • 4 | Kamil Lhoták
    Vyvolávací cena: 320 000 Kč
  • 5 | Karel Valter
    Vyvolávací cena: 70 000 Kč
  • 6 | Běla Kolářová
    Vyvolávací cena: 65 000 Kč
  • 7 | Jiří Kolář
    Vyvolávací cena: 48 000 Kč
  • 8 | Andrej Bělocvětov
    Vyvolávací cena: 1 100 000 Kč
  • 9 | Jan Koblasa
    Vyvolávací cena: 65 000 Kč
  • 10 | Jaroslav Vožniak
    Vyvolávací cena: 220 000 Kč
  • 11 | Jaroslav Serpan
    Vyvolávací cena: 65 000 Kč
  • 12 | Jan Kotík
    Vyvolávací cena: 55 000 Kč
  • 13 | Olbram Zoubek
    Vyvolávací cena: 75 000 Kč