Aukce 69

65 |

Evička

Kód položky: 48303

2009

akryl, plátno

115 x 90 cm

Signatura: sign. na rubu Špaňhel Jakub 2009

na rubu název díla autorem

Vyvolávací cena: 120 000 Kč