Aukce 69

69 |

Enamorados

Kód položky: 48273

kresba kouřem, akryl, plátno

162 x 97 cm

Signatura: sign.na rubu Dokoupil 89, Dokoupil 89

na rubu na blindrámu název díla autorem

Vyvolávací cena: 250 000 Kč

  • 67 | Vladimír Kokolia
    Vyvolávací cena: 170 000 Kč
  • 68 | Jiří David
    Vyvolávací cena: 460 000 Kč
  • 70 | Bedřich Dlouhý
    Vyvolávací cena: 110 000 Kč
  • 71 | Vincent Hložník
    Vyvolávací cena: 120 000 Kč
  • 72 | Vladimír Merta
    Vyvolávací cena: 60 000 Kč
  • 73 | Vladimír Skrepl
    Vyvolávací cena: 90 000 Kč
  • 74 | Olbram Zoubek
    Vyvolávací cena: 48 000 Kč
  • 75 | Stefan Milkov
    Vyvolávací cena: 590 000 Kč
  • 76 | Milan Kunc
    Vyvolávací cena: 320 000 Kč
  • 77 | Milan Kunc
    Vyvolávací cena: 480 000 Kč
  • 78 | Vít Soukup
    Vyvolávací cena: 130 000 Kč