Aukce 69

Divadlo

Kód položky: 48267

60. léta 20. s

kresba tuší, koláž, dřevěná deska

71 x 100 cm

Signatura: sign. nezjištěna

provenience: sbírka Jaroslava Borovičky

Vyvolávací cena: 280 000 Kč