Aukce 69

72 |

Bez názvu

Kód položky: 48274

olej, plátno

130 x 150 cm

Signatura: sign. na rubu Vladimír Merta 81, V. Merta 81

Vyvolávací cena: 60 000 Kč

  • 70 | Bedřich Dlouhý
    Vyvolávací cena: 110 000 Kč
  • 71 | Vincent Hložník
    Vyvolávací cena: 120 000 Kč
  • 73 | Vladimír Skrepl
    Vyvolávací cena: 90 000 Kč
  • 74 | Olbram Zoubek
    Vyvolávací cena: 48 000 Kč
  • 75 | Stefan Milkov
    Vyvolávací cena: 590 000 Kč
  • 76 | Milan Kunc
    Vyvolávací cena: 320 000 Kč
  • 77 | Milan Kunc
    Vyvolávací cena: 480 000 Kč
  • 78 | Vít Soukup
    Vyvolávací cena: 130 000 Kč