Aukce 69

77 |

Bez názvu

Kód položky: 48342

akryl, plátno

165 x 231 cm

Signatura: sign. LD M Kunc 82

na rubu výstavní štítky vystaveno: Holly Solomon Galery, New York, 1982, Galeria Pepe Cobo, Madrid

Vyvolávací cena: 480 000 Kč

  • 75 | Stefan Milkov
    Vyvolávací cena: 590 000 Kč
  • 76 | Milan Kunc
    Vyvolávací cena: 320 000 Kč
  • 78 | Vít Soukup
    Vyvolávací cena: 130 000 Kč