Aukce 69

Bez názvu (Hlava)

Kód položky: 48281

olej, sololit

38,5 x 46 cm

Signatura: sign. LD monogram JK 55

reprodukováno: Jan Kotík, Národní Galerie, 2011, str. 319, č. 469

Vyvolávací cena: 55 000 Kč