Aukce 69

Bez názvu

Kód položky: 48288

propalovaná koláž, barevné tuše, plátno

85 x 75 cm

Signatura: sign. PD E. Ovčáček 83, na rubu Eduard Ovčáček

Vyvolávací cena: 80 000 Kč