Aukce 68

12 |

Zátiší s konvicí a mísou ovoce

Kód položky: 47940

1930 - 1930

olej, lepenka

35 x 44,5 cm

Signatura: sign. PD Ant. Procházka, na rubu Ant. Procházka 1930-31

na rubu razítko: vystaveno v Topičově salonu Praha 2011. odborná expertiza: PhDr. Rea Michalová, Ph.D.

Vyvolávací cena: 850 000 Kč