Aukce 68

Zastavený čas

Kód položky: 47984

olej, asambláž, dřevo

69,5 x 29,5 cm

Signatura: sign. na rubu V Hejna 67

na rubu název díla autorem, razítko Galerie Longa a štítek s popisem díla, reprodukováno: v monografii Harald Tesan - Václav Hejna, Barva a bytí, 2013, str. 129

Vyvolávací cena: 42 000 Kč