Aukce 68

139 |

Záda

Kód položky: 48029

1990-1991

olej, pletivo, sololit

39 x 44 cm

Signatura: sign. PD M. Rittstein 90-91, na rubu 90-91 M. Rittstein

na rubu název díla autorem, přiložená fotografie autora s dílem

Vyvolávací cena: 90 000 Kč