Aukce 68

102 |

Venuše

Kód položky: 47935

60. léta 20. s

olej, sololit

122 x 63 cm

Signatura: neznačeno

odborná expertiza: PhDr. Rea Michalová, Ph.D.

Vyvolávací cena: 450 000 Kč