Aukce 68

Vegetace

Kód položky: 48003

olej, plátno

29 x 31 cm

Signatura: sign. LD Smetana, na rubu Jan Smetana 1979, na blindrámu J. Smetana

na rubu popis díla autorem, na blindrámu razítko ČFVU

Vyvolávací cena: 18 000 Kč