Aukce 68

176 |

U stolu / Milenci

Kód položky: 48035

1962 / 1963

olej, lepenka, oboustranný obraz

33 x 25,5 / 25,5 x 33 cm

Signatura: sign. PD 63 Načeradský / UN Načeradský 62

Vyvolávací cena: 18 000 Kč