Aukce 68

62 |

Surrealistická krajina

Kód položky: 48019

40. léta 20. s

olej, plátno

70 x 77 cm

Signatura: sign. PD Istler

Vyvolávací cena: 1 100 000 Kč

  • 60 | Jan Smetana
    Vyvolávací cena: 18 000 Kč
  • 61 | Václav Hejna
    Vyvolávací cena: 42 000 Kč
  • 63 | Josef Istler
    Vyvolávací cena: 12 000 Kč
  • 64 | Josef Istler
    Vyvolávací cena: 16 000 Kč
  • 65 | Josef Istler
    Vyvolávací cena: 32 000 Kč
  • 66 | Josef Istler
    Vyvolávací cena: 10 000 Kč
  • 67 | Josef Istler
    Vyvolávací cena: 10 000 Kč
  • 68 | Josef Istler
    Vyvolávací cena: 5 000 Kč
  • 69 | Josef Istler
    Vyvolávací cena: 8 000 Kč
  • 70 | Karel Vysušil
    Vyvolávací cena: 6 000 Kč
  • 71 | Karel Vysušil
    Vyvolávací cena: 4 000 Kč
  • 72 | Karel Vysušil
    Vyvolávací cena: 4 000 Kč