Aukce 68

155 |

Struktura dvojkové tomboly

Kód položky: 47858

kombinovaná technika, tuš, akvarel, karton

41,2 x 47,8 cm

Signatura: sign. na rubu Vladislav Mirvald, únor 1964

na rubu popis díla autorem

Vyvolávací cena: 12 000 Kč