Aukce 68

11 |

Snová krajina

Kód položky: 47916

olej, plátno

64,5 x 80,5 cm

Signatura: sign. PD V. Sychra 31

odborná expertiza: PhDr. Rea Michalová, Ph.D.

Vyvolávací cena: 75 000 Kč