Aukce 68

10 |

Sláva ženství

Kód položky: 48009

olej, lepenka

27,5 x 37 cm

Signatura: sign. LD Drtikol 1939, na rubu monogram FD, 29/9 1939

Vyvolávací cena: 55 000 Kč