Aukce 68

50 |

Rukavice

Kód položky: 47937

1951

olej, plátno

61 x 121 cm

Signatura: sign. PN Bělocvětov 51

pravost potvrdili PhDr. Magda Juříková a PhDr. Jaromír Zemina

Vyvolávací cena: 65 000 Kč