Aukce 68

112 |

Plošný kráčivec

Kód položky: 47923

olej, malířská lepenka

21,5 x 16,5 cm

Signatura: sign. PD Liesler 93

na rubu popis díla autorem a autorský štítek

Vyvolávací cena: 15 000 Kč