Aukce 68

15 |

Paganini IV

Kód položky: 47917

litografie, IV. stav

42,5 x 32 cm

Signatura: sign. LD František Tichý 47

PD přípis autorem: orig lito, v soupisu grafického díla č. 130

Vyvolávací cena: 12 000 Kč