Aukce 68

79 |

Mrtvé stromy III

Kód položky: 47963

kombinovaná technika, olej, tuš, akvarel, karton

22,5 x 27,5 cm

Signatura: sign. PD X 60 Puchanrová

LD popis autorkou: Mrtvé stromy - skica k obrazu III

Vyvolávací cena: 6 000 Kč