Aukce 68

13 |

Kvetoucí větev ve váze

Kód položky: 47946

olej, lepenka

69,5 x 49 cm

Signatura: sign. LD Linka Procházková

odborná expertiza: PhDr. Rea Michalová, Ph.D.

Vyvolávací cena: 30 000 Kč