Aukce 68

47 |

Jarní píseň (Krajina)

Kód položky: 48017

olej, plátno

57 x 70 cm

Signatura: sign. PD J. Jíra

PD dedikace autorem, na rubu obraz

Vyvolávací cena: 120 000 Kč