Aukce 68

92 |

Jako příroda

Kód položky: 47898

2014

kombinovaná technika, olej, karton, dřevo, plechy

54 x 76,5 cm

Signatura: sign. na rubu Alena Kučerová 2014

na rubu název díla autorkou

Vyvolávací cena: 45 000 Kč