Aukce 68

192 |

Frattali (rossi)

Kód položky: 47988

1999/2000

tvarované zrcadlo, speciální červená barva

Signatura: sign. na rubu Pistoletto 1999/2000

na rubu název autorem. přiložen certifikát s potvrzením pravosti signovaný autorem

Vyvolávací cena: 90 000 Kč

  • 190 | Yaacov Agam
    Vyvolávací cena: 28 000 Kč
  • 191 | Ludwig Wilding
    Vyvolávací cena: 55 000 Kč