Aukce 68

65 |

Fantom

Kód položky: 47980

kombinovaná technika, akvarel, kvaš, pastel, karton

64 x 46 cm

Signatura: sign. PD Istler, na rubu Istler

Vyvolávací cena: 32 000 Kč