Aukce 68

Bleus mouvants avec plans Noirs

Kód položky: 48010

1922

19,5 x 24,5 cm

Signatura: sign. LD Kupka

provenience: Galerie Karl Flinker, vystaveno: Kestner Gesselschaft Hannover 1966, č. katalogu 43, Gimpel Fils Gallery LTD London 1964, č. katalogu 16, Galerie Aronowitsch, Stockholm 1967

Vyvolávací cena: 850 000 Kč