1922
19,5 x 24,5 cmSignatura: sign. LD Kupka
provenience: Galerie Karl Flinker, vystaveno: Kestner Gesselschaft Hannover 1966, č. katalogu 43, Gimpel Fils Gallery LTD London 1964, č. katalogu 16, Galerie Aronowitsch, Stockholm 1967
Vyvolávací cena: | 850 000 Kč |