Aukce 68

151 |

Bez názvu

Kód položky: 47882

kombinovaná technika, koláž, pastel, akvarel, tužka

49 x 30,5 cm

Signatura: sign. UD Fára XII / 82, za dedikací Libor 84

UD dedikace autorem

Vyvolávací cena: 7 500 Kč