Aukce 67

Zlatý džbán

Kód položky: 47540

olej, tempera, lepenka

28,5 x 22 cm

Signatura: sign. na rubu na štítku Josef Vyleťal

na rubu na štítku název díla autorem pravost potvrdila manželka autora Olga Vyleťalová

Vyvolávací cena: 175 000 Kč