Aukce 67

Zimní slunéčko nad Kostelcem

Kód položky: 47465

olej, plátno

70 x 90 cm

Signatura: sign. PD K. J. Sigmund, na rubu K. J. Sigmund

na rubu název díla autorem

Vyvolávací cena: 28 000 Kč