Aukce 67

13 |

Zimní krajina

Kód položky: 47458

olej, plátno

80 x 100 cm

Signatura: sign. PD K. Holan. 31.

Vyvolávací cena: 95 000 Kč

  • 11 | Jan Slavíček
    Vyvolávací cena: 160 000 Kč
  • 12 | Willi Nowak
    Vyvolávací cena: 150 000 Kč
  • 14 | Bohumír Dvorský
    Vyvolávací cena: 150 000 Kč
  • 15 | Karel Černý
    Vyvolávací cena: 850 000 Kč
  • 16 | Jaroslav Král
    Vyvolávací cena: 650 000 Kč
  • 17 | František Muzika
    Vyvolávací cena: 2 800 000 Kč
  • 18 | Bohumír Matal
    Vyvolávací cena: 750 000 Kč
  • 19 | Jan Smetana
    Vyvolávací cena: 280 000 Kč
  • 20 | František Malý
    Vyvolávací cena: 75 000 Kč
  • 21 | Jan Bauch
    Vyvolávací cena: 80 000 Kč
  • 22 | Josef Jíra
    Vyvolávací cena: 280 000 Kč
  • 23 | Kamil Lhoták
    Vyvolávací cena: 150 000 Kč