Aukce 67

79 |

Z Orvietta

Kód položky: 47407

olej, plátno

68 x 55,5 cm

Signatura: sign. LD Lev 30, na rubu na blindrámu Lev Šimák

Vyvolávací cena: 25 000 Kč