Aukce 67

158 |

Z Českého středohoří

Kód položky: 47409

1970/1971

olej, plátno

19,5 x 25,5 cm

Signatura: sign. na rubu na blindrámu Michal Ranný 1970-71

na rubu na blindrámu název díla autorem

Vyvolávací cena: 18 000 Kč