2008
olej, plátno
Signatura: sign. na rubu Jan Merta 2008
na rubu autorem název díla s přípisem reprodukováno: katalog výstavy Jan Merta - Výstava, Wannieck Gallery, 23.9.2009 - 31.1.2010, str. 33.