Aukce 67

43 |

Vzkaz od Marcela II

Kód položky: 47535

2008

olej, plátno

145 x 145 cm

Signatura: sign. na rubu Jan Merta 2008

na rubu autorem název díla s přípisem reprodukováno: katalog výstavy Jan Merta - Výstava, Wannieck Gallery, 23.9.2009 - 31.1.2010, str. 33.

Vyvolávací cena: 650 000 Kč