Aukce 67

37 |

Velmi rotující žena

Kód položky: 47534

olej, plátno

138 x 138 cm

Signatura: sign. na rubu na blindrámu Jiří Načeradský, J. N. 82

na rubu autorský signovaný štítek s popisem díla

Vyvolávací cena: 120 000 Kč