Aukce 67

62 |

V Sedmihorkách za dolním rybníkem

Kód položky: 47477

olej, lepenka

40 x 53 cm

Signatura: sign. LD Kaván

LD název díla autorem

Vyvolávací cena: 55 000 Kč