Aukce 67

70 |

V parku

Kód položky: 47463

olej, plátno

81 x 65,5 cm

Signatura: sign. PD Hubáček 27

odborná expertiza: PhDr. Rea Michalová, Ph.D.

Vyvolávací cena: 35 000 Kč