Aukce 67

165 |

U vrátek zahrádky stojí na hlavě jaro a žvaní

Kód položky: 47405

olej, tuš, plátno

19 x 25 cm

Signatura: sign. UD A. Lamr 79, na rubu na blindrámu L. A. 79

na rubu na blindrámu název díla autorem

Vyvolávací cena: 28 000 Kč